Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sadownicy zablokują drogę krajową nr "74" w Annopolu

Utworzony przez Lobo, 3 listopada 2014 r. o 09:08 Powrót do artykułu
Niech sadownicy 16.11.w wyborach samorządowych zagłosują na PSL to im pomogą jak zniknąć z rynku.Te instytucje to machina biurokratyczna obsadzona przez nieudaczników rodzin działaczy PSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głosujcie dalej na PSL 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i wyszło szydło z worka.Niudolność funkcyjnych działaczy PSL-u,którzy krok po kroku wykańczają rolnictwo polskie.BNajpierw Kalinowski podpisał wyjątkowo niekoprzystne rozwiązania:tj.dopłaty na poziomie 50% tego co otrzymują rolnicy krajów zachodnich,następnie obsadzili wszystkie agencje swoimi działaczami,a skutki to widać.Niech wyborcy wezmą to pod uwagę i skończą z tą grupą faryzeuszy ,którzy są obrotowymi od okupacji.I gdyby nie ekipa E.Gierka to nawet emerytur wieś by nie miała.A przecież i zawsze gumo filcowi są wybierani głównie przez wieś.Co na to marszałek Sosnowski i jego koleś Hetman  /teraz/europejski???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy most w Annopolu wytrzyma obciążenie spowodowane postojem kolumny pojazdów....?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz już widzicie co dla Was zrobił PSL.Głosujcie na nich dalej to za rok pójdziecie z torbami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz już widzicie co dla Was zrobił PSL.Głosujcie na nich dalej to za rok pójdziecie z torbami.
Chętnie na Ciebie zagłosuje, ale czy kandydujesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chętnie na Ciebie zagłosuje, ale czy kandydujesz?
Nie kandyduje, ale trzeżwo patrzę na draństwo,które nas otacza. Przed wyborami gęby pełne frazesów a jak wygrali to tylko myśli się o sobie i swojej rodzinie.Mam tego dość ,chcę normalnej POLSKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przywieźcie te jabłka na targ w lublinie, chętnie kupię nawet po 1 zł za kg, bo jak na razie taniej jak 2,20-2,40 to na targu nie udało mi się kupić (oczywiście w marketach zdarzają się po 1,20-1,50zł).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojewoda Wilk i starosta kraśnicki Maj i dr Czerw mają wprawę w rozdawaniu jabłek to i wasze też uda im się rozdać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie kandyduje, ale trzeżwo patrzę na draństwo,które nas otacza. Przed wyborami gęby pełne frazesów a jak wygrali to tylko myśli się o sobie i swojej rodzinie.Mam tego dość ,chcę normalnej POLSKI
Normalnej Polski nie będzie nigdy,dopóki rządzą tym krajem pachołki Moskwy i cała ta czerwona,komunistyczno-konfidencka czerwona banda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
acha .. czyli rolniki kłócą się z rządem a cierpieć będę ja, użytkownik drogi? Dzięki ! to się nazywa załatwianie interesów !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Protest w Annopolu na drodze krajowej nr 74 odbędzie się we wtorek w godzinach od 10 do 14 na przejściu dla pieszych
  Po raz kolejny powtórzę - blokowanie dróg powinno być przez Policję traktowane jak akty terrorystyczne. W najłagodniejszej wersji, protestujący powinni być usunięci z drogi, nawet siłą (jeżeli nie będą chcieli po dobroci). NIE MA żadnego usprawiedliwienia dla blokowania dróg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po raz kolejny powtórzę - blokowanie dróg powinno być przez Policję traktowane jak akty terrorystyczne. W najłagodniejszej wersji, protestujący powinni być usunięci z drogi, nawet siłą (jeżeli nie będą chcieli po dobroci). NIE MA żadnego usprawiedliwienia dla blokowania dróg.
Też będziesz protestował jak cię bida za jaja złapie i nie będziesz patrzył czy to droga czy Sejm,każde miejsce jest dobre do jeb ania tych komunistycznych,czerwonych świń,inaczej nic do nich nie dociera,żadne prośby,nie robiąc nic to nas te sQrwysyny sprzedadzą i rozkradną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I o to własnie chodzi, żeby narzekał jakiś paprykarz z Łodzi i jemu podobni! Żeby taki protest dotarł do szerszej grupy ludzi! A chodzić po przejściu dla pieszych może każdy nawet paprykarz z Łodzi (oczywiście jak nie jeździ przez most w Annopolu). Dla sadowników owoce to źdódło utrzymania ich rodzin. Bo jak stracą to źródło to będą musieli być karmieni z podatków tego paprykarza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też będziesz protestował jak cię bida za jaja złapie i nie będziesz patrzył czy to droga czy Sejm
A czemu winna ma być droga, i korzystający z niej Bogu ducha winni kierowcy, a nie Sejm, rząd, i PSL ? To nasze "orły i jastrzębie" z rzadu zaczęli wymachiwać szabelka przed nosem Ruskim, chociaż ostrzegano ich wielokrotnie, czym to się może skończyć dla społeczeństwa ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też będziesz protestował jak cię bida za jaja złapie i nie będziesz patrzył czy to droga czy Sejm,każde miejsce jest dobre do jeb ania tych komunistycznych,czerwonych świń,inaczej nic do nich nie dociera,żadne prośby,nie robiąc nic to nas te sQrwysyny sprzedadzą i rozkradną.
  A kto w tym przypadku jest "komunistyczną, czerwoną świnią"? Pan Jóżef, który stoi w korku przed blokadą i nie może dojechać do lekarza na umówioną wizytę? Czy Pani Anna, która również stoi w tym korku i już nie zdąży załatwić sprawy w urzędzie. Czy może Pan Jacek, który nie dowiózł towaru do klienta, bo stoi w korku przed blokadą? Hmmm.... jak dla mnie to w tym przypadku "komunistycznymi, czerwonymi świniami" są właśnie ci protestujący, którzy chcą, by wszyscy cierpieli, skoro oni cierpią, i by wszyscy płacili na nich, bo im się należy. Zastanów się nad tym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przekonałeś mnie w żadnym wypadku,blokowanie jest jedyne i skuteczne i odnosi skutek,pokazał to kiedyś Bolek,Lepper,tylko wtedy można coś z komuchami ugrać,a reszta ?  no coż, Naród polski jest gotów do takich poświęceń i wybaczy te powstałe  chwilowe utrudnienia w imię wyższych celów i nabicia większej mądrości w te puste pały politycznych głąbów odpowiedzialnych za doprowadzenie sadowników do takiej sytuacji        
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przekonałeś mnie w żadnym wypadku,blokowanie jest jedyne i skuteczne i odnosi skutek,pokazał to kiedyś Bolek,Lepper,tylko wtedy można coś z komuchami ugrać,a reszta ?  no coż, Naród polski jest gotów do takich poświęceń i wybaczy te powstałe  chwilowe utrudnienia w imię wyższych celów i nabicia większej mądrości w te puste pały politycznych głąbów odpowiedzialnych za doprowadzenie sadowników do takiej sytuacji        
  Ty się tu "narodem" nie zasłaniaj, by ugrać swoje partykularne interesy. Znowu komuch z ciebie wyłazi. Mnie nie interesują twoje jabłka, tak samo jak ciebie nie interesuje, czy ja mam co do garnka włożyć, czy nie. Chcesz walczyć o swoje, to walcz tam, gdzie są decydenci, a nie utrudniając zwykłym ludziom życie. Mam nadzieję, że Policja was pogoni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty się tu "narodem" nie zasłaniaj, by ugrać swoje partykularne interesy. Znowu komuch z ciebie wyłazi. Mnie nie interesują twoje jabłka, tak samo jak ciebie nie interesuje, czy ja mam co do garnka włożyć, czy nie. Chcesz walczyć o swoje, to walcz tam, gdzie są decydenci, a nie utrudniając zwykłym ludziom życie. Mam nadzieję, że Policja was pogoni.
Po to JANKU robi się tu i teraz bo w Warszawie komuszka zakażna panuje i tam dopiero pałują a tu Janku jesteśmy u siebie i żaden komuch,konfident czy policjant nie podskoczy bo na widłach pojadą albo zrobią w końcu coś w tym temacie, to jest jedyne wyjście i jedyna droga do wolności. Patrz jak BOLEK to robił [ nikt nie miał nic przeciwko ] a teraz mu wszyscy za to dziękują i pomniki stawiają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
acha .. czyli rolniki kłócą się z rządem a cierpieć będę ja, użytkownik drogi? Dzięki ! to się nazywa załatwianie interesów !
Cierpieć mają wszyscy,dla lepszego naszego jutra bo to nasza wspólna sprawa,dzisiaj ty pomożesz sadownikom a być może sadownicy pomogą ci jutro,to jest walka z jednym,wspólnym naszym wrogiem. SOLIDARNOŚĆ-mówi ci to coś ? chodzi o to by nas wszystkich do kupy ta żydokomuna nie dymała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...